fbpx

Otvorte aj moju školu, pán premiér

Na otvorenie súkromnej školy detí pána premiéra stačili štyri SMSky denne od jeho dcéry. Vo výzve otvormeskoly.sk žiadame, aby sa otvorili všetky školy. Pošlite email priamo premiérovi, aby otvoril aj tú vašu.

Na Úrad vlády Slovenskej republiky ste pánovi premiérovi poslali už 836 odkazov.

Ďakujeme za všetky odkazy – posielanie bolo zastavené.

Vaše odkazy pre premiéra

Daniel píše:

Dobrý deň Poznáte väčšiu prioritu ako otvorenie škôl? Či sa všetci radšej pôjdeme lyžovať na Donovaly? Daniel Dítě, Ružomberok

Stanislav píše:

Otvorte školy a všetky inštitúcie a nechajte ľudí samých rozhodnúť kam ísť a kam neísť. Máme svoj vlastný rozum a vaše Ynteligentné nariadenia si nechajte pre seba. PS: Choďte už medzi ľudí bez ochranky aby ste videli ako vidia Vaše opatrenia normálni ľudia. Dúfam že vás len opľujú.

Dagmar píše:

Páchateľ trestný čin pán Premiér!!! Žiadame Vás aby ste okamžite umožnili všetkým deťom bez ohľadu na absolvovanie vašich nezmyselných testov nastúpiť a umožniť im povinnú školskú dochádzku garantovanú Ústavou SR!

Ľubomíra píše:

Pripájam sa k výzve,k okamžitému otvoreniu škôl pre všetky deti BEZ TESTOVANIA !!!!!

Richard píše:

Dobrý deň pán Matovič, žiadam Vás o bezpodmienečné otvorenie škôl , umožnenie prezenčnej výučby pre všetky deti a to hneď, už včera bolo neskoro. V záujme psychického a fyzického zdravia nielen detí je okamžité otvorenie škôl nevyhnutné.

Daniela píše:

Otvoriť skoly, ale bez testovania!!!! Uz vcera bolo neskoro!!!! Jedine, co ste dosiahli je, ze rodicia uz nevladzu, nemaju sil, vsetko utiahnuť na svojich pleciach. PS: Deti nie su testovacie králiky a ani my, dospeli !!!

Jana píše:

pán premiér, v prvom rade musím otvorene povedať, že som z Vás hlboko sklamaná. Volila som Vás a Vašu stranu, ale za posledných pár mesiacov ste mi predviedli, ako som sa hlboko mýlila vo Vás. Myslím že nie som jediná a nejdem sem ani rozpisovať, čo všetko k tomu prispelo, lebo aj tak si myslím, že to nepadne na úrodnú pôdu. Ale o jedno Vás prosím, nebráňte deťom študovať a nevydierajte nás rodičov a naše deti hlúpymi rozhodnutiami a neustálym terorom v podobe testovania. Začnite konečne už počúvať aj odborníkov z klinickej praxe a nie tých utajených "odborníkov" z pandemickej komisie alebo krízového štábu. Evidentne to buď odborníci nie sú, alebo ich rozhodnutia manipuluje niekto iný a myslím, že viete, o čom hovorím. Ľudia sú už z Vášho samovládnutia unavení a myslím že väčšina z nás si už želá, aby ste funkciu premiéra vzdali. Nie ste jej hoden.

Ladislav píše:

Dobrý deň Vážený pán Premiér, Chcel by som Vás touto správou požiadať aby ste niečo spravili aj pre nás študentov nakoľko sme tiež prišli takmer všetci o našu malú mzdu, ale prišli. Čítal som úprimne aktuálne podmienky SOŠ dotácie, kde tým, že som na dennej forme štúdia, kde vlastne ani osobne v škole nie som, tak nemám nárok na SOŠ dotáciu z dôvodu, že sa o mňa majú starať rodičia. To je pravda, mám strechu nad hlavou, mám naverené, vyžehlené, vypraté. To kvitujem, ale takisto tí istí rodičia pracujú a majú hypotéky, úvery, pôžičky, niektorí sú v dlhoch, a práve ich deti prišli taktiež o brigády, ale nárok na SOŠ dotáciu nemajú, pretože sú študentami dennej formy štúdia. Prosím Vás berte ohľad aj na študentov, ktorí pomáhajú svojim rodičom ako napríklad ja. V mene všetkých študentov Vás týmto chcem poprosiť aby ste niečo s tou dotáciou spravili. Chcem Vám takisto zaželať krásne a bohaté sviatky v okruhu rodiny. S pozdravom a úctou, Ladislav Kostka

Anna píše:

Otvorte skoly bez testovania

Martina píše:

Prosím otvorte školu ZŠ Fándlyho Pezinok. Ďakujem

Mária píše:

Školy sa musia otvoriť co najskôr. Vaše obvinovanie ministra školstva naozaj nie je vôbec na mieste, pamätáme si, ako steprave vy brojili proti otvoreniu škôl.najnovší výmysel, že pre ot orenie Škôl je potrebné testovať dieta a jedného z rodičov... To čo už je, tu už zástava rozum. Rozhodnutí bez logiky už bolo dosť. Deti viac nemôžu byť bez kontaktnej výučby, strácajú návyky, sociálne väzby a pod. Online výučba nie je a ani nikdy nebude vsatko. Človek je tvor spoločenský a osobný kontakt Na zdrav vývoj treba. Otvirme školy hoci aj na týždeň, Vzdy sa nájde riešenie ako to urobiť. A bez testov prosím.

Ivana píše:

Po Vašom dnešnom vystúpení v RTVS Vás prosím o jedno: Dajte sa niekým vymeniť, to premiérske kreslo si nezaslúži, aby ste na ňom sedeli.

Jana píše:

Pán premiér bolo by fajn keby ste nerobil z ľudí bláznov a normálne pootváral školy pre deti. Jeden môj syn do školy chodí (prvý stupeň) a druhý sedí doma (druhý stupeň) - aký toto má význam??? Sme zdraví!!! a naše ľudské práva sú Vašimi diktátorskými nariadeniami obmedzované. Buďťe taký dobrý a konečne s tým už prestaňte! A testovanie si nechajte pre chorých a vakcinácia neprichádza do úvahy, nakoľko sme zdraví a určite nedám deťom vakcínu ktorú nepotrebujú a ktorá by im zdravie poškodila!!!!! Nehrajte sa už s nami!!!!! Nedáme sa Vami obmedzovať a ani pozabíjať!!!!!!

Lenka píše:

Dobrý deň, mám záujem, aby moje dieťa chodilo do školy! Testovať sa nepojdem a nedám ani dieťa, pretože od 24.10 je doma. Druhy syn je prvak, normalne chodi do skoly, aky je problem otvorit druhy stupen? Dakujem za porozumenie. Prajem pekny den.

Martina píše:

Dobry den p. Matovic, na vzdelanie maju pravo vsetky deti, aj tie moje, ktorych nie ste otec... Inak aku to ma logiku do kostola bez testu, do NC bez testu, do divadla bez testu, ale do skoly treba test. Inak pri Vasich vyjadreniach skuste aspon obcas skusku Ficom. Ako by som reagoval, ak by to urobil Fico.... To by bol cirkus p. Matovic....