fbpx

Otvorte aj moju školu, pán premiér

Na otvorenie súkromnej školy detí pána premiéra stačili štyri SMSky denne od jeho dcéry. Vo výzve otvormeskoly.sk žiadame, aby sa otvorili všetky školy. Pošlite email priamo premiérovi, aby otvoril aj tú vašu.

Na Úrad vlády Slovenskej republiky ste pánovi premiérovi poslali už 836 odkazov.

Ďakujeme za všetky odkazy – posielanie bolo zastavené.

Vaše odkazy pre premiéra

Andrea píše:

dobry den. poprosim o otvorenie skoly ŹŠ FUTURUM ul. 1.maja169/9 Trencin. dakujem

Andrea píše:

Naše deti trpia . Otvorte všetky skoly vzdelanie je dôležité deti sú naša budúcnosť. Vo svete sú šky otvorene ako prve a zatvorene ako posledne. Tu je to všetko naopak.

Zuzana píše:

Už stačilo devastovanie mentálnej a sociálnej budúcnosti mladých v našej krásnej krajine. Použite schopnosti dospelého človeka a rozhodujte sa tak.

Pavel píše:

Moj odkaz je velmi jednoduchy - okamzite od pondelka 7.12.2020 otvorte vsetky skoly bez akychkolvek podmienok. Dakujem za pochopenie

Lucia píše:

Mam doma ôsmačku, prváčku na sukromnom konzeratoriu odbor tanec, kde platíme každý mesiac školné! Naša siet vypadava, nemame tu moznost lepšieho pripojenia, nastastie mame doma 2 pc, inak si neviem predstaviť online vyučovanie. Ale online vyučovanie nenahradi deťom adekvatne vzdelávanie, nemaju krúžky, nemôžu sa venovať svojim záľubam! Za to pol dňa stravia pri pc pri vyučovaní a ďalšiu časť dňa pri robeni online uloh, a na socialnych sieťach s kamaratmi, spolužiakmi. To povazujete za správny zdravý vývoj detí? Bez pohybu, kontaktu, vzdelania! Pozor, ale len deti, na 2. Stupni ZŠ a deti zo SŠ... Akoto, že deti mladšie môžu prezenčne navštevovať školu? Akoto, že deti zo špeciálnej školy môžu navštevovať skolu všetky? Aky je rozdiel v hrozbe šírenia pandemie od našich detí co musia byť doma? To chcem mat vysvetlene! A testovat ich??? A načo? Vsak nosíme všetci ruska, aj keď nemáme žiadne príznaky, prirastky tzv. nakazanych pribúdajú bez ohľadu na vase donutene celoplošné testovanie, ktore sme absolvovali 2x celá rodina a vtedy ste mali otvoriť školy ked sme mali výsledky! Nebudeme sa testovat kazdy tyzden preto, ze vy si to date ako podmienku na otvorenie všetkých škôl! Ak to takto chcete tak potom vsetky deti aj na prvom stupni a na specialnych školách kde je riziko najväčšie, kedze rómske deti z osad sa zgrupuju najviac, im obmedzenia nič nehovoria. Považujem to za diskriminaciu, keď naše deti nemôžu ísť do škôl a ostatne môžu! Buď všetci alebo nikto! Neznášam neprávnost!

Mira píše:

Prestaňte sa predvádzať, zjednoťte sa vo vláde a otvorte školy - JA JA JA??? Čo to je?? Ste spolu vo vláde, tak podporte ministra školstva a prestaňte ho zhadzovať len preto, že je z SaS. Nájdite systémové riešenie SPOLU... nie Igor Matovič. Alebo zrušte všetkých ministrov a robte všetko sám 🙂

Martina píše:

Otvorte školy pre druhý stupeň! Toto je pre mnohé deti najťažšie obdobie aké kedy zažili a my dospelí, ktorí by sme ich mali ochraňovať a pomáhať im, zlyhávame! Zatváranie škôl, rušenie športových a záujmových krúžkov, nejasné a často sa meniace rozhodnutia, to všetko iba zhoršuje. Som presvedčená, že COVID by neurobil toľko škody, ako tento psychický teror. Nebojujte už stále proti niekomu ale bojujte ZA niečo čo dáva zmysel, za budúcnosť, ZA DETI!

Eva píše:

Vyžadovať testovanie 1 rodiča je čistý alibizmus. Aký význam to má v domácnosti, kde žije viac mladších netestovaných detí a možno aj starí rodičia? Na Slovesnsku je stále POVINNÁ ŠKOLSKÁ DOCHÁDZKA! Preto otvorte školy!

Marián píše:

Milý Igor, navrhujem Ti toto: Otvor školy, zabaľ to ako premiér a choď sa dovzdelať ako riadiť krajinu. A môžeš o tom napísať aj nejakú prácu. Sám. Potom sa kľudne vráť do politiky.

Katarina píše:

Každé dieťa má právo na plnohodnotné vzdelanie v demokratickej krajine.Ak sa nemylim,toto boli aj Vaše hodnoty v predvolebných časoch.Nezabúdajte na svoje sľuby a snažte sa profesionalne plniť funkciu,ktorá vám po voľbách prináleží.ďakujem

Timea píše:

Prosím vás otvorte naše školy deti budú sprosté do konca života potrebujú ísť do školy aj bez testovania nepotrebujú sa testovať veď sú zdravé sú doma nie sú pokusné králiky aby ste ich testovali každý deň alebo každý týždeň.

Ľubica píše:

Pán premiér moja dcéra má 15 rokov bola už na testovaní a k čomu to bolo dobré je furt doma vzdelanie je povinné a vy chcete ďalšie testovanie aj ja sa musím dať chodím do roboty každý deň nemám žiadne príznaky tak nechápem otcom to je že mi dieťa sedí doma a pár úloh nechápe to váš netrápi že takéto učenie je na prt.

Andrea píše:

Dobrý deň, vzdelanie našej budúcnosti je pre mňa dôležitejšie ako svaly alebo omše súčasnosti. Umožnite deťom neotupjéváť, následky si beztak ponesieme všetci. Oni ešte rozhodovať nemôžu, vy áno. Je načase myslieť aj na ne.

Jana píše:

Dobrý deň pán premiér súhlasím, s tým aby sa otvorili školy môj syn je radšej, aby bol v škole ako doma lepšie sa mu učí aj si viacej zapamätá .Už je mi veľmi dlho byť doma. Aj ho chápem dúfam ,že aj vy to chápete, že vzdelávanie je pre neho aj pre ostatné deti to podstatné. Ďakujem Vyšňovská J.

Jana píše:

Pán premiér, žiadam Vás, aby ste hneď otvorili školy bez testovania zdravých detí. Som matka 3 detí, z nich 1 sa učí dištančne. Je to veľmi vyčerpávajúce nielen fyzicky, ale aj psychicky - aj pre deti, aj rodičov, aj učiteľov. Prosím Vás aj o otvorenie centier voľného času a ZUŠ. Podľa mňa je úplne absurdné, aby sa deti učili hrať na hudobný nástroj (môj syn na gitaru) dištančne. Veď na tej hodine je sám s učiteľom. Ďakujem.