fbpx

Otvorte aj moju školu, pán premiér

Na otvorenie súkromnej školy detí pána premiéra stačili štyri SMSky denne od jeho dcéry. Vo výzve otvormeskoly.sk žiadame, aby sa otvorili všetky školy. Pošlite email priamo premiérovi, aby otvoril aj tú vašu.

Na Úrad vlády Slovenskej republiky ste pánovi premiérovi poslali už 836 odkazov.

Ďakujeme za všetky odkazy – posielanie bolo zastavené.

Vaše odkazy pre premiéra

Mirka píše:

Dobrý deň. Poprosim otvoriť školy aj pre vsetky ostatné deti...majú na vzdelanie plne pravo aj v tomto období... Inak, sklamali ste na celej čiare....a podľa toho čo predvadzate to uz lepšie nebude...

Mária píše:

Vaša jesitnost tu nemá čo robiť, PRESTAŇTE NIČIŤ DETI!!!!!!!!!!!!!

Katarína píše:

Pán premiér, otvorte aj našu školu Terchovej.

Dáša píše:

Otvorte školy pre všetky deti, nie len pre zopar privilegovanych deti. Všetky deti maju pravo chodit do školy.

Roman píše:

Dobry den pan Matovič.Nebudem vas oslovovat pan premier,lebo podla mna si to ani nezasluzite.Volil som Vas ale som z vas velmi sklamany.Ziadam Vas aby ste konecne spristupnili skoly pre vsetky deti ,a nie len pre tie ktore su vyvolene a testovane.Uz staci s tym vasim testovanim.Vobec to nema zmysel a hlavne nie pri detoch.Nechajte si konecne poradit aj od tych ludi ktory sa do toho aj rozumeju.Tato generacia deti bude kvoli vam a hadkam s ministrom skolsta a ministrom hospodarstva len trpiet.Bude sa to s nimi tahat cely zivot ako generacia ktora studovala online.A budu na to stale doplacat.Ziadam Vas konecne aby ste neboli jesitny a konecne pustili deti do skoly .A bez tych vasich podmienok ,akoze dobrovolne nasilu. Dakujem pekne.

Silvia píše:

Dobrý deň pan Matovič 🙂 píšem ohladom otvorenia škôl. Som za aby sa otvorili školy aj teda druhy stupeň. Radšej sa nechame všetci pretestovať len nech už konečne idu deti do školy. Takto je to velmi zle. Ja osobne píšem za školy v Šahách. Snaď toto moje písaníčko aspoň trochu zaváži a vyhoviete nam rodičom... pekný deň Lengyelová

Daniela píše:

Vážený pán premiér, Vy by ste mali myslieť na všetky deti, nielen tie Vaše!

Martina píše:

Prosím otvorte aj strednú školu v Trnave na sibírska 1 je to škola elektrotechnika. A vlastne všetky školy. Školy niesu hrozbou covidu. Hrozbou choroby sú skôr obchody kde ľudia vôbec nedodržuju odstupy rúška majú pod nosom. Ďalej v práci tiež žiadne rozstupi. Pochopte práca škola je to to iste v práci je človek 8a viac hodín v kuse nonstop z druhimy ľuďmi v blízkom kontakte. V škole sú deti od 7.00 do 14 čo je menej ako 8 h. Nemôžu chodiť na prestávku takže sú v triede a majú poctivo rúška na dýchacích cestách. Deťom žiadajú len vypracovanie nového učiva bez online hodín a bez vysvetlenia.

Zuzana píše:

Dobrý deň pán premiér, ja ako matka samozivitelka som tiež za otvorenie školy na Kubín oho v Lučenci. Nevidím zmysel zatvorených škôl keď v jednej domácnosti bývajú deti prvého aj druhého stupňa, čo ten mladší syn vníma veľmi negatívne, že on do školy musí ísť a ten starší nie. A to, že nevieme nahradiť učiteľov, kamarátov....... a ze sme "rarita" není nič nové. Takže pan premiér nechajte aj "NAŠE" deti vzdelávať sa!!!!!!!!

Petra píše:

Vážený pán premiér Dôrazne Vás žiadam, aby ste urýchlene zabezpečili návrat detí do škôl, a to bez diskriminácie, šikanovania, politikárčenia a zbytočného stresovania detí, rodičov, zamestnancov škôl a samospráv. Je absurdné, že nechávate otvorené nákupné centrá, kostoly etc. a z detí si robíte politických rukojemníkov. VŠETKY príčetné krajiny s príčetnou vládou školy otvárajú alebo nechávajú otvorené aj bez nezmyselného testovania pochybnými testami. Pristupujete konečne k svojmu úradu zodpovedne a počúvajte odborníkov, ale aj hlas obyčajných ľudí vďaka ktorým ste premiérom. Čas uteká nám všetkým a "covidovú" generáciu budete mať na svedomí VY sám pán premiér!

Andrea píše:

Vážený pán premiér, otvorte prosím školy aj pre moje deti, ako pre Vašu dcéru. Moje deti končia stredné školy a práve teraz sa rozhoduje o ich ďalšom štúdiu a ich profesijnom živote. Ďakujem.

Miroslava píše:

Pan premiér, Vaše jednanie je už naozaj cez čiaru. Moje dieťa chce už ísť do školy. Nie ste všemocný Vaše ego Vás začína nezdravo prerastať, nemôžete o všetkom rozhodovať sám.

Lucia píše:

Ziadame Vas o riadne otvorenie skol a nielen to, zaroven ziadame, aby sa na skolach opat zacala ucit telesna vychova. Deti su neustale doma za pocitacmi alebo prvy stupen v skole ale bez pohybua v ruskach 🤦🏽‍♀️ Treba prinavratit skolam a aj detom zivot. Toto nas rodicov i nase deti skor zabije ako nejake opatrenia ktore sa niekde dodrzuju a inde nie. Vratte nam nielen skolske lavice ale aj pohyb vo fitkach a kruzkoch pre deti, telesnu vychovu. Inak budete onedlho riesit nie coronu ale deti s problemami krcnej chrbtice a so zlou imunitou. Dakujeme

Lenka píše:

Deti majú byť v škole, nie len tie vaše!!!

Zuzana píše:

Myslím, že by bolo načase po kostoloch, kinách .... zaradiť aj deti a školy ako prioritu pri otváraní. Ideálne všetky školy, nie len tie, kam chodia vaše deti. A úplne dokonalé by bolo, myslieť aj na deti, ktoré vôbec nemajú prístup k dištančnému vzdelávaniu.