fbpx

Otvorte aj moju školu, pán premiér

Na otvorenie súkromnej školy detí pána premiéra stačili štyri SMSky denne od jeho dcéry. Vo výzve otvormeskoly.sk žiadame, aby sa otvorili všetky školy. Pošlite email priamo premiérovi, aby otvoril aj tú vašu.

Na Úrad vlády Slovenskej republiky ste pánovi premiérovi poslali už 836 odkazov.

Ďakujeme za všetky odkazy – posielanie bolo zastavené.

Vaše odkazy pre premiéra

Ivana píše:

Vážený pán premiér, prosím Vás o umožnenie otvorenia našej školy ZŠ s MŠ Banská Belá. Nič nenahradí prezenčné vzdelávanie. Dopad, ktorý budú mať zatvorené školy na deti,bude mať siahodlhé následky. Prosím umožnite nám to aspoň v skupinkách 5+1. ( bez podmienky sociálneho znevýhodnenia) Ďakujem. S pozdravom Andrášiková

Vladimír píše:

Prosím otvorte školy, dištančné vzdelávanie sa nedá porovnať s reálnym školským prostredím... Každý jeden deň v škole je potrebný a cenný.

Licia píše:

Dobry večer pan premiér,prosili by sme otvoriť školu deti to uz tazko zvládajú v skole.Som za aj o testovanie,vobec nam to nerobí problem a radi pojdeme.Držíme Vam palce podporujeme Vas a prosíme o otvorenie škôl.Ďakujemeee

Tatiana píše:

Deti maju povinnost navstevovat skolu!Plati povinna skolska dochadzka!S vynimkou vojnoveho stavu,ktory nie je! Deti su buducnost krajiny! Neskucne nenormalne rozhodnutia,proti zdravemu rozumu.Nepochopitelne. Deti nie su o nic vacsou hrozbou pre dospelych,ako dospeli pre deti.

Mirka píše:

Prosím vás, ak je možné otvoriť školu, kam chodía vase deti, otvorte aj tu nasu v Moste pri Bratislave. Zaslúžime si to my rodičia a najmä naše ohlupnute, zlenivene online deti.

Anna píše:

prosím za otvorenie škôl

Silvia píše:

Vážený p.premiér učím na ZUŠ,kde aj riaditeľujem a myslím si,že už je na čase,aby deti sa vrátili do škôl . Semafóry sa dali dodržiavať. Táto situácia už nevyhovuje nikomu. Ďeťom chýba osobný kontakt,socializácia . Tieto "tanečky" už nebavia nikoho. To hovorím ako riaditeľ,učiteľ aj ako rodič v mene detí. Deti malú právo sa vzdelávať vo všetkých smeroch.

Darina píše:

Dobry večer, pán premiér, je zvláštne, že ja s manželom môžeme chodit do roboty a naše deti do školy nie. Nie je to logické. Moje deti trpia. Potrebujú sa stretávať s kamarátmi aj s učiteľmi. Jedno dieťa má poruchy učenia a v škole si veľa zapamätá práve s výkladu učiteľa. Čítanie z učebnice bez výkladu je veľmi veľmi časovo a psychicky náročné. Nemyslim, že je jediný, kto ma špeciálne potreby. Prosím 🙏 moje deti potrebujú ist do školy. Ďakujem

Renáta píše:

Vážený pán premiér...... Ak sa rozhodujete o budúcnosť našich deťoch na základe smsiek, prosím dajte Vaše telefónne číslo, a aj ostatní žiaci Vás budú bombardovať smskami..... A verte tomu, že to budú viac ako 4 sms denne.....

Alexandra píše:

Dobrý večer pán premiér, myslím si že nie je dobrý nápad otvárať školy kvôli tým 2 týždňom. Zbytočne sa zvýši mobilita, študenti na internátoch sa tam budú sťahovať na 2 týždne, všetci veľmi dobre vieme že čísla stúpnu a to ani nehovorím o strese ktorý z toho máme my študenti, zo všetkého písania písomiek a skúšania ktoré nám sľubujú a ten rozhodne pred sviatkami nepotrebujeme. Učíme sa aj počas zavretých škôl a myslím si že aj viacej ako v škole, a áno určite to nemá také výsledky ako v škole čo sa týka naších vedomostí, veď nedá sa všetko naučiť cez internet, myslím si že tie 2 týždne kedy by boli školy otvorené nepomôžu absolútne ničomu.

Žaneta píše:

Všetky deti potrebujú školu. Je neuveriteľné, čo sa deje 😔

Zuzana píše:

Pán premiér, všetky deti majú právo sa vzdelávať, nie len tie Vaše - oni nie sú vyvolené, a ani nikdy nebudú! Už sa konečne spamätajte, a otvorte všetky školy!

Marianna píše:

Dobrý deň pán Matlovič , myslím si , že toho cirkusu čo robíte už stačilo. To,že nás testujete a robíte z nás opice aby ste si pohladkali svoje ego to je jedna vec, ale naše deti by naozaj mali ísť už do škôl. Chýbajú im Kamaráti a dokonca aj učenie. Keď môže ísť prvý stupeň do škôl , prečo nie druhý? Logiku nehľadám lebo čo sa rieši vo vašom mene logiku nemá. PRETO VÁS ŽIADAM OKAMŽITE PUSTITE NAŠE DETI DO ŠKÔL.

Jana píše:

Prosim neoddalovat otvorenie skol,uz vcera bolo neskoro. Ucitelia to vobec az na vynimky nezvladaju,deti su v strese,chyba im socializacia. Vdaka nezhodam Vam neskutocne klesaju preferencie. Treba pocuvat rozumnych ludi okolo seba.

Zuzana píše:

Dobrý večer pán premiér.Páči sa mi vaša vláda ako celok.Ale to, že naše deti doplácajú na to,že je na svete covid?Čo len z nich vyrastie?Koľko maturantov zmaturuje bez toho aby sa učili?Doplatíme na to všetci.Dakujeme,že svoj názor zmeníte.A naša dcéra Emka Vám bude moc vďačná.