fbpx

Otvorte aj moju školu, pán premiér

Na otvorenie súkromnej školy detí pána premiéra stačili štyri SMSky denne od jeho dcéry. Vo výzve otvormeskoly.sk žiadame, aby sa otvorili všetky školy. Pošlite email priamo premiérovi, aby otvoril aj tú vašu.

Na Úrad vlády Slovenskej republiky ste pánovi premiérovi poslali už 836 odkazov.

Ďakujeme za všetky odkazy – posielanie bolo zastavené.

Vaše odkazy pre premiéra

Sandra píše:

Prosím otvorte gymnázium Antona Bernoláka v Námestove, chodím do Prímy a cez internet sa to fakt nedá... Navyše nám chýba kontakt zo spolužiakmi. Všetko funguje ale Školy nie! Ak fungujú knižnice, prečo nie školy? Ak nezavreli nákupné centrá prečo školy zavreli? Keď nezavreli reštaurácie tak nemali zatvárať našu školu. V školách sa nákaza neprenáša tak ako inde, naša škola na tom bola dobre a aj tý čo ich to nebavilo predtým sa teraz chcú vrátiť! Dovoľte sa nám učiť Sandra

Viera píše:

Vážený pán premiér,iste vnímate,že si Vás už viac percent ľudí,ako Vás volilo,neváži.Ja tiež nie,ani jedno,ani druhé.Ale osloviť Vás takto v tejto pozícii je slušné.Slušne by ste sa mohli správať aj Vy,aspoň ku svojim voličom.A prosím,nedevastovať aj tak dosť nízku vzdelanostnú a kultúrnu úroveň našej krajiny.

Martina píše:

Žiadam otvoriť zs v Rusovciach

Mariana píše:

Dobry den pan Matovic, Ja by som poprosila otvorit triedy pre cely 2. Stupen na ZS Podzahradna 51, Bratislava, Podunajske Biskupice. 10 rocny syn, inak nie velky fanusik skoly, uz tiez skemra , ze uz by aj isiel, a ja by som mala konecne po praci hodinku-dve pre seba, a nemusela by som mat druhu sichtu-neplatenu, ako p. ucitelka. Kedze nasa skola poskytla nasim detom az 1 hodinu online denne, ostatne doucuju rodicia, Verim, ze moj syn nastupi v pondelok 7.12.2020 riadne , prezencne do skoly. Tak sme sa trapili a pritom to je take jednoduche, stacilo vam len napisat, Ej sme to my ale hlupa Slovac. S priatelskym pozdravom, Mariana

Andrea píše:

Som za otvorenie skol ale nie za podmienok testovania a iných hluposti. Jednoducho ich treba pustiť tak ako ste ich jednoducho poslali domov. Pchať tyčinky kamkoľvek nema v tomto prípade uz žiaden zmysel. Fungovať na báze semafora sa osvedčilo a stačí

Michal píše:

Pan premier prestante prosim blokovat ministra skolstva nezmyselnymi poziadavkami na testovanie a otvorte skoly aj pre neprotekcne deti.

Marian píše:

Matovic školy ste zavrel vy? Myslel som že kozilium odborníkov a pandemicka komisia na ktorých sa tak často odvolávate! Do dnešného dňa sa neurobil jeden krok bez toho aby platilo to čo sa povedalo ráno, pretože na obed už to bolo iné a večer zas iné. Takto to išlo dokola. Teraz placete že Vaše dcéry Vás k tomu prinútili. Národ Vam už neverí. Najlepšie by bolo keby ste dali zbohom aj s touto vládou a v tichosti odišli. Lenže to Vam vaša ješitnosť a veľké ego nedovolí. Je úplne smiešne aby sa školy otvárali 2 týždne pred ich zatvorením a rozpustením deti na sviatky. Skúste sa pozrieť na to bez vášho veľkého ega. Možno pochopíte že to veľký význam nedáva. Prepracujete svoj plán o otvorení škôl do detailov a predneste ho tak ako sa na vládu patrí a nie za tri dni niečo zbúchať. Ja som za otvorenie škôl ale nie takýmto Vam vlastným spôsobom. Bude to zas” ja som to urobil “a keď niečo nebude fungovať a to nebude sa budete vyhovárať že na to nebol čas, na lepšiu prípravu. Matovic a nie len Vy máte deti tak sa neskryvajte za ne. Buďte chlap konečne. Pekný deň.

Rastislav píše:

Vážený Pán premiér. Prestaňte blokovať ministra školstva svojimi výmyslami a otvorte konečne školy. Ďakujem.

Danica píše:

Dobry den, svojimi rozhodnutiami branite detom a ich rodicom ustavne pravo na vzdelanie a povinnu skolsku dochadzku.V CR maju situaciu horsiu, ale zakladne skoly funguju 2 tyzdne.Chcete asi hlupu, obeznu generaciu, ktora bude vymierat na prvy virus, ktory sa v buducnosti objavi. Chcem aby ste zverejnili kolko ludi denne umiera na onkologicke ochorenia, srdcovo-cievne a pri dopravnych nehodach. Zneuzivate deti ako rukojemnikov.Toto ziadna vlada nerobi.

Zuzana píše:

Dobrý deň, ja neprosím o otvorenie školy kde chodia moje deti, lebo tá nikdy nebola zatvorená.Len oni do nej nemohli ísť, lebo majú viac ako 11 rokov. Boli a sú diskriminovani za svoj vek. Nebolo by zlé keby ste začal používať zdravý rozum alebo si teda vypočul niekoho kto to vie a konečne prestal zneužívať svoju moc a riadil sa ústavou a zákonmi. Na záver už len jedno. Pustite už všetky deti do škôl, to že sú doma nie je žiadne opatrenie proti šíreniu nákazy,je to len akási vaša hlúpa hra,a ešte aj protiprávna.

Marianna píše:

Pán Matovič, Otvorte školy pre všetky deti, nielen tie protekčné. Rovnako chcú ísť do školy všetky deti, aj tie bez konexií z poslednej zapadnutej dediny! Začnite riešiť režim opatrení konštruktívne a prestaňte riadiť štát cez svoje ego a cez spory s koaličnými partnermi. Je to úbohé a nehodné politickej špičky v štáte.

Helena píše:

Vážený pán premiér,otvorte školy,deti patria do škôl.Dakujem.

Mária píše:

Prosim, otvorte školy. Držím nám palce. M

Dana píše:

Pustite deti do škôl, aj tie staršie!! Potrebujú byť so svojimi rovesníkmi, potrebujú pohyb, potrebujú rôznorodý program počas dňa. Nenechajte ich presedieť pri počítači a mobile celé dni!! Ak treba, radšej zavrite kostoly, terasy, či kiná, ale neberte deťom radosť zo života tým, že ich nechávate doma ako vo väzení.

Petra píše:

Otvorte konečne školy, deti potrebujú byť s deťmi, nie 12 hodín denne presedieť pri počítači!!! Potrebujú sa hýbať na krúžkoch, chodiť a socializovať sa... toto je choré, izolujte naozaj ohrozené skupiny obyvateľstva a riešte ozajstné problémy!!!! Ďakujeme...