fbpx

Otvorte aj moju školu, pán premiér

Na otvorenie súkromnej školy detí pána premiéra stačili štyri SMSky denne od jeho dcéry. Vo výzve otvormeskoly.sk žiadame, aby sa otvorili všetky školy. Pošlite email priamo premiérovi, aby otvoril aj tú vašu.

Na Úrad vlády Slovenskej republiky ste pánovi premiérovi poslali už 836 odkazov.

Ďakujeme za všetky odkazy – posielanie bolo zastavené.

Vaše odkazy pre premiéra

Jana píše:

Vazeny pan premier, bolo by nacase otvorit konecne skoly! Aky je rozdiel medzi 4rocnikom a 5.r? To su ine deti? Na tie covid uz lezie? Ci len ,,vyvolene,, deti maju pravo na vzdelanie? Nase nie??

Vladimír píše:

Otvorte tým deťom tú školu, sú naša budúcnosť....

Jaroslava píše:

Ja slušná som už bola, to čo sa tu deje už je koniec, takéto správanie nie je hodné pána premiéra, smutné, veľmi smutné....

Katarína píše:

Vážený pán premiér, vieme, že musíte prijímať denno-denne ťažké rozhodnutia. Chápeme to! Zároveň však urgujeme, aby naše deti mohli už chodiť do škôl a učiť sa. Nevládzeme už suplovať rolu učiteľov v domácom prostredí. Izolácia pre deti je frustrujúca, nemajú absolútne žiadnu motiváciu. Prosíme Vás, aby ste zobrali do úvahy, že vzdelaní ľudia je naša jediná perspektíva! Ba čo viac, keď sa úspešne vo Vašej koalícii darí budovať právny štát, tp isté je potrebné urobiť aj v oblasti školstva. Stále veríme v rozhodnutia Vášho tímu. S pozdravom, Katarína Brestovanská

Zuzana píše:

Prosím otvoriť aj Evanjelickú spojenú školu v Martine.

Michaela píše:

Pán premier, aj moje deti chcú ísť do školy. Hlavne môj starší stredoškolák, prvák na umeleckej škole, ktorému chýbajú praktické cvičenia. Potrebuje spätnú väzbu, aj interakciu so živými ľuďmi.

Sylvia píše:

Určite treba mať pred Covidom rešpekt, ale to neznamená, že treba pochovať budúcnosť. Ďalšie dni, týždne, roky... Ja vidím budúcnosť vo svojej dcére a preto, prosím, OTVORTE ŠKOLY!

Andrea píše:

Prosím Vás otvorte už školy , takto to fungovať nejde. Ako sa majú učiť praktické veci , keď chodia na hotelovú akadémiu ???

Henrich píše:

Pán Premiér buďte chlap a konečne odstúpte a prenechajte tento post človeku, ktorý bude rozhodovať a spravovať túto krajinu zodpovedne, čestne a nebude si masírovať svoje ego na nevinných deťoch. Bránite tejto generácii vo vzdelávaní a to vám rodičia a ani deti už nikdy neodpustia! Vráťte deti do škôl pán Premiér!

Marta píše:

Dobrý deň pán premiér prečo otvárať len vašu školu otvorte aj tú našu. Moja dcérka a myslím, že aj ďalšie deti sa chcú učiť, ale doma ich to nebaví. Naša dcéra má samé jednotky, ale vidím aj s manželom, že čím ďalej tým viac ma nechuť učiť sa doma. Má rada školu a rada sa učí. Myslím, že pre deti je najlepšie byť v škole s kolektívom a učiteľmi. Nie byť doma zavreté a učiť sa s rodičmi. Byli sme aj s dcérou na každom celoplošnom testovaní a to len kvôli tomu lebo bolo povedané, že po testoch môžu ísť deti do škôl. Žiaľ nestalo sa tak! Chceme aby sa naša dcéra vrátila do škôl a nechceme už počúvať kto za to môže, že sa školy neotvaraju jednoducho ich otvorte. Korona vírus nezmizne ani tento rok ani budúci rok a ani ten ďalší...... Žiadam o otvorenie aj našej školy a nie uprednostňujete otvorenie len niektorých škôl a hlavne tej kde chodia vaše deti!!! Ďakujem

Miriam píše:

Prosím o otvorenie školy ide o budúcnosť mojich /našich detí!

Michal píše:

Pan premiér prosím neblokujte otvorenie všetkých škôl. Testujte ale nerobte z testu vstupeknu na vzdelanie. Máte okolo seba veľa odborníkov počúvajte ich a spolu nájdite riešenie ako pomôcť otvoreným školám znížiť riziko prenovu výrusu. Zatvoriť ich brány nie je riešenie. Kľudne si kredit pripíšte sám ale dajte na rady odborníkov v odbore.

Zuzana píše:

Dobrý deň, p. premier Rada by som dostala do školy aj moje deti Michala 11 rokov a Veroniku 14 rokov. Stačí keď za nich napíšem ja alebo Vám majú napísať každí zvlášť ako im chýba škola, spolužiaci a aj učenie. Semafor na našej škole fungoval dobre škola bola oranžova a ešte pred tým ako ju uzavreli pre druhý stupeň sa jej podarilo dostať na zelenú. Zuzana

Elena píše:

Dobrý deň, touto cestou Vás žiadam o otvorenie škôl pre deti bez rozdielu a najmä BEZ AKÉHOKOĽVEK TESTOVANIA.

Sara píše:

Prosím, otvorte aj ZŠ Ľubeľa. Všetci žiaci sa chcú vrátiť do škôl.