fbpx

Otvorte aj moju školu, pán premiér

Na otvorenie súkromnej školy detí pána premiéra stačili štyri SMSky denne od jeho dcéry. Vo výzve otvormeskoly.sk žiadame, aby sa otvorili všetky školy. Pošlite email priamo premiérovi, aby otvoril aj tú vašu.

Na Úrad vlády Slovenskej republiky ste pánovi premiérovi poslali už 836 odkazov.

Ďakujeme za všetky odkazy – posielanie bolo zastavené.

Vaše odkazy pre premiéra

Miriam píše:

Dobrý deň. Žiadam otvorenie všetkých škôl na Slovensku, všetky deti majú rovnaký nárok na plnohodnotne vzdelávanie, nie len tie vaše.

Katarína píše:

Pán premier, všetky deti majú právo na vzdelanie, nie iba tie "akože vyvolené". Z dejepisu si spomínam, že i Hitler sa bál vzdelaných ľudí. A už si konečne stojte za svojim slovom, a ak nemáte nato byť v takej vysokej funkcii, odíďte s hlavou hore.

Bibiana píše:

Pan premier, v ramci zachovania dusevneho zdravia deti a ich rodicov Vas prosime o otvorenie skol.

Helena píše:

Prečo odopierate mojim vnukom právo na vzdelanie? Keby rodič nedal dieťa do školy, tak môže byť trestne stíhaný. Každý deň sedím pri vnukovi, keď má on-line hodinu a vidím ako sa "vzdeláva", je to hanba a pritom môj vnuk je veľmi šikovný. Je mi ľúto tých ostatných detí. Dúfam, že Vám to ľudia raz zrátajú. Keby som išla do zahraničia, tak sa by som sa hanbila priznať z akej krajiny som, lebo robíte tejto krajine len hanbu. Tie Vaše kecy sa už nedajú počúvať.

Vladimira píše:

Nedrzte naše deti ako rukojemníkov Vašich nezhod a otvorte všetky školy vrátane stredných a gymnázií , deťom oveľa viac ako covid škodí sociálna izolácia a nedostatočne vzdelanie. Už pred mesiacom bolo neskoro. Dokážte že Vám naše deti nie sú ľahostajne.

Alžbeta píše:

Pán premiér otvorte aj našu školu

Mgr. Zuzana píše:

Pán Igor, prosím Vás Vy žijete v realite? Nechať zatvorené školy, to je genocída na mladej generácii. Inak pozdravujte mafiána, štartéra, drogového dílera, veksláka, pašeráka tovaru, vlekára( nech žijú Donovaly), multiotecka.Ďakujem

Erich píše:

Keď nie potrebné testovať v pracovných kolektívoch - tak nie je potrebné ani testovať detičky. A školy otvoriť je samozrejme, deti sú zdravé. A keď tým Vašim testovaním nájdete jeden pozitívny falošný výsledok aj tak zavriete školu! Treba počúvať múdrych ľudí!!! A nehrať sa na niečo ....

Adriana píše:

Dobrý den , pán premier, tiež sa na Vás obraciam so žiadosťou otvorenia škôl,ak budú dodržiavať všetci odporucania myslim, že riziko nakazy je minimalne,deti sa potrebujú vzdelávať,socialne kontakty,ved spolu su uz doma cca 6 mesiacov, ďakujem

Maroš píše:

Dobrý deň pán premiér chcel by som ísť už do školy a vy stále odkladáte rokovania už sa na to vykašlite a pustite nás, som ochotný sa otestovať. Ale nemá zmysel stále to odkladať!! Chodím na strednú školu do Bánskej Bystrice. Tak tie školy otvorte!!! A mali ste celý týždeň na to aby ste sa vyjadrili k tomu, že pôjdeme do škôl a vy ste sa vyjadrili až v piatok!!!

Katarina píše:

Vazeny pan premier, touto cestou Vas ziadam aj o otvorenie gymnazia na Bilikovej ulici v Bratislave. Vopred velmi pekne dakujem, KK

Tibor píše:

školky a 1 stupeň ZŠ ste otvorili a bez testovania -znamenalo to nárast pozitívnych prípadov? -tieto deti sú v dennom doma s deťmi z druhého stupňa, rodičmi a starými rodičmi. Prečo teda nútite ostatné deti zostať doma. alebo testovať ich, a aj rodičov?

Boris píše:

Mily Igor, spamätaj sa, naše deti budu uplne hlupe. Ked mas za ulohu znicit krajnu, aspon nasu krajnu tak aspon deti nech chodia do skoly, ved maju dobru imunitu, tak nech sa imunizuju a nie izoluju !!!

Jaroslava píše:

Dobrý deň pán premiér, moje dieťa navštevuje 5.r ZŠ, keďže som samoživiteľka, tak už nevládzem byť technickou podporou, kuchárkou, doučovateľkou, pedagogickou pracovníčkou, ktorá keď toto všetko postíha tak som zamestankyňou, ktorá vykonáva svoju prácu útržkom počas dňa a vo večerných hodinach. Tým hlavným - MATKOU, už nestihnem byť, lebo deň má len 24h. 🙁

Miroslav píše:

Igor, aj moje deti potrebujú školu !