fbpx

Otvorte aj moju školu, pán premiér

Na otvorenie súkromnej školy detí pána premiéra stačili štyri SMSky denne od jeho dcéry. Vo výzve otvormeskoly.sk žiadame, aby sa otvorili všetky školy. Pošlite email priamo premiérovi, aby otvoril aj tú vašu.

Na Úrad vlády Slovenskej republiky ste pánovi premiérovi poslali už 836 odkazov.

Ďakujeme za všetky odkazy – posielanie bolo zastavené.

Vaše odkazy pre premiéra

Peter píše:

Žiadam Vás, pán Matovič, o OKAMŽITÉ a BEZPODMIENEČNÉ otvorenie všetkých škôl! Neporušujte zákony Slovenskej Republiky a okamžite zabezpečte prezenčnú výučbu pre všetkých žiakov a študentov BEZ DISKRIMINÁCIE! Viete o tom, že kto zanedbá povinnú školskú dochádzku potrestá sa v zmysle trestno-právnych predpisov? "Ak niekto nelegálnym spôsobom (Váš spôsob je nelegálny) obmedzuje deti na I. a II. stupni ZŠ, ich právo na vzdelanie a deti spustnú, potrestá sa." Nechápem, ako môže byť niekto taký TYRAN, že nechá pod nátlakom testovať všetky školopovinné deti a študentov stredných škôl, a to dokonca mnohokrát!!! Čo je skutočný dôvod takéhoto hrozného činu? K testovaniu na kovid nie je možné nikoho nútiť, nie je povinné a vyžaduje súhlas testovaného (§ 4 ods. 4 zák. 576/2004 Zz.). Testovanie detí vyžaduje súhlas rodiča. Žiaľ, ako terajší predseda vlády našej Slovenskej Republiky, už dávno nepracujete v prospech nás - občanov. Dávam si otázku, chcete naozaj zničiť naše hospodárstvo, školstvo, poľnohospodárstvo? Prečo?

Marek píše:

Ahoj matelko. Tak ako, kšefty idú, idú, darí sa? Kobylka je spokojná, milióniky pribúdajú na účte? Jaj, zabudol som, ty o tom nemáš páru, tvoje nakradnuté milióny spravuje biela kobylka... No čo, budeme testovať? Treba minúť testy, tak musíme testovať! Byznis musí bežať. Ale pamataj, čas sa ti kráti!!!! Nestihneš to, pôjdeš do basy!!!

Ivana píše:

Žiadam vás o otvorenie škôl , netestovani mladší sú doma so staršími v jednej domácnosti , ziadam vás o dodržiavanie ústavy !!! My sme vás volili, ste v službe pre ľudí a nie sám za seba

Dinara píše:

Vazeny pan Premier, prosim Vas otvorte nasu skolu, ZS A Dubceka, Bratislava.

Arman píše:

Pan Premier, prosim Vas otvorte nasu skolu ZS A.Dubčeka na Majernikova (Dlhe Diely, Bratislava). Krasne Sviatky!

Elena píše:

Ta tarcha zodpovednosti, aku nesiete vy a cela vlada, je obrovska...klobuk dole. Drzim palce. Najdite sposob na spristupnenia vzdelania pre vsetky deti...potrebuju to ...a velmi. S uctou elena

RASTISLAV píše:

Stop ruskam v skolach!!!

Dana píše:

Otvorme školy, pretože nám tu vyrastie generácia nevzdelancov. Keď môžu sedieť ľudia v čakárni u lekára, v autobuse, vo vlaku, v kostole!!!!, stovky ľudí sa premelie v nákupných centrách, tak deti v škole môžu sedieť na vyučovaní v pohode!!!!!! Už to pochopte!

Ľubomír píše:

Pán premiér,Tony Blair vás neinformoval, že v Anglicku majú tvrdý lockdown,ale detí chodia do škôl od septembra bez šikanovania ich, alebo rodičov.Pozrite sa ďalej,ako do Trnavy.

Katarína píše:

Vazeny pan Matovic, vsetky deti si zasluzia moznost chodit do skoly. Vsetky. To, kto a kym su aktualne ich rodicia, o tom nemoze rozhodovat.

Lucia píše:

Otvorte všetky školy a hlavne bez nezmyselného testovania alebo očkovania!!!!!

Jana píše:

Pan premier, drzim Vam velmi palce!!! Mate moju plnu doveru a podporu. 🍀🌹Drzim palce pri otvarani skol!! 😊

Ľubica píše:

Otvorenie všetkých škôl je nevyhnutne a nie je žiaden dôvod, preco by sa naďalej malo deťom odopiera právo na vzdelávanie, socializáciu, spoločensky život a šport. Predlžovaním terajšej situácie deti trpia psychicky aj telesne. Nepodmieňujte otvorenie škôl testovaním, kedze to nie je potrebné ani v pracovných kolektívoch, či návštevách obchodných centier.

Matej píše:

Vazeny pan Premier, obchody su otvorene od posledneho lockdownu. Ludia chodia do prace, do kina divadla aj do kostolov. Len moje deti musia sediet doma. Deti, ktore ma v skole pod dohladom ucitel, ktory vie dozriet na to ci maju ruska a spravne ich nosia. Takyto luxus v divadlach kinach a obchodoch nemate. Preco su deti uplne posledne na vasej stupnici hodnot? Teda zda sa okrem tych vasich deti. Nevolil som Vas ani Vas volit nebudem, ale svojim volicom to dlzite. Aspon tym ktori Vam este zostali. Vdaka Vasej upnutosti na celoplosne opatrenia, su v Bratislave zavrete skoly a v miestach s velkymi poctami nakazenych otvorene kostoly. Apelujem na Vas prehodnotit tento pristup. Stale je sanca, ze sa o Vas v buducnosti bude rozpravat viac ako zametacovi mafie ako o pohrebakovi nadeji na vzdelanie celej generacie dnesnych skolakov. Dakujem.

Ladislava píše:

Zdá sa mi nefér aby sa škola dcér “pána” premiéra otvorila a tie ostatne nie. Čo naše deti sú iné ? Nemajú právo na vzdelanie a normálny život? Nestačí že ste im ukradli detstvo ( krúžky, šport a kamarátov ) ešte aj vzdelanie môžu mat iba vyvolený . To mi je rovnoprávnosť . Hanba Vám ste arogantný sebec a klamár !!!!