Otvorte aj moju školu, pán premiér

Na otvorenie súkromnej školy detí pána premiéra stačili štyri SMSky denne od jeho dcéry. Vo výzve otvormeskoly.sk žiadame, aby sa otvorili všetky školy. Pošlite email priamo premiérovi, aby otvoril aj tú vašu.

Na Úrad vlády Slovenskej republiky ste pánovi premiérovi poslali už 836 odkazov.

Môj odkaz premiérovi

Odoslanim súhlasite so zverejnením odkazu. Vaše priezvisko na tejto stránke zverejnené nebude.

Vaše odkazy pre premiéra

Alžbeta píše:

Som už síce dôchodkyňa, ale hovorím aj za svojich vnukov. Otvorte školy!

Martin píše:

Dobrý deň. Deti za to nemôžu. Dajte im rovnakú šancu ako ste mali vy.

Štefan píše:

Igor Matovič, Vám sa toto svinstvo páchané na Slovenskom národe vráti, valí sa na Vás obrovské množstvo negatívnej energie, neustojíte to, KYVADLO a vesmírne zákony fungujú spoľahlivo a budete pykať ešte v tomto živote. Potrestá Vás NÁROD Slovenský a SPRAVODLIVOSŤ. Zbohom

Anna píše:

Dobrý večer p. premiér, nevolila som Vás, ale predstavte si, že od marca ste si získali moje sympatie a veľmi veľmi som Vám držala palce. Držím Vám aj teraz, ale to všetko už trvá príliš dlho. Je to neúnosné. Moje deti sú doma od marca minulého roku, okrem myslím septembra. Je to už dlho. Celý deň sme s manželom v práci a iba telefonicky ich kontrolujeme. Z dcéra 12 r. začína byť závislá na internete. Potrebuje chodiť do školy a mať režim a povinnosti. Pustite ich do školy!!!!!! Je to už neúnosné!!!!

Marta píše:

pan premier stokrat opakovana fraza...deti nasa buducnoct...otvorte skoly nech deti nabehnu na riadny vzdelavaci system......stracaju pracovne navyky atd, atd

Renáta píše:

Pekny den zelam, uvedomujete si prosim, ze vsade vo svete sa zatvaraju skoly ako posledne a otvaraju ako prve? A vy nechate ziakov a studentov sediet doma uz od jari 2020 ? Kde vidite zmysel v tejto situacii? Zatvorili ste skoly s najmenej ohrozenou skupinou obyvatelov (detmi) a nechali ste otvorene kostoly s najviac ohrozenou skupinou ludi, to sa vam zda logicke? Prepacte, ale mne urcite nie. Ziadame opatovne otvoril skoly a zaradit nase deti do tak potrebneho a doleziteho vychovno vzdelavacieho procesu.

Jan píše:

Prajem Vam pekny dobry vecer Pan Premier. Prepacte Ale velmi by ma zaujimalo preco vsetci co sedite v Parlamente nerozmyslate Ako a cim skor otvorit vsetky skoly a dostat deti do skol kde aj Patria a nie za pocitac. Velmi by ma zaujimalo do kedy to chcete takto aplikovat vyucovanie pre deti??? Kym sa z nich nestanu gemplery??? To Vam ide len o to!!!! Je to velmi smutne od Vas vsetkych co tam sedite ze Vam nezalezi na detskej vzdelanosti. Co vsetkych inych statoch rozmyslaju cim skor otvorit skoly aby deti dostali to najzakladnejsie pre vstupp do zivota a to vzdelanie len Skoda ze by vsetci uvazujete cim dlhsie deti drzat doma za pocitacami. Chcel by som vediet co kedy?????

Jana píše:

Dobry vecer..Neviem ci bude niekto citat tieto riadky,ale dajte sancu deťom na vzdelanie v skolach..Nemam problém vysvetlit dietatu učivo,ale niet nad ucenie s kontaktom s pani ucitelkou na zivo,kontaktovat sa so spoluziakmi..Nie kazdy rodic moze byt s dietatom doma...nema dovolenku,nema narok na ocr...tak prosim otvorte skoly,hoc na striedanie,len nech sa uz ucia s pani ucitelkou nazivo..

Ivana píše:

Dobrý deň, naše deti sú samé doma celé dni, prosím otvorte školy.Kludne aj po týždni nech sa deti striedaju.

Lenka píše:

Otvorte školy však deti prídu o zrak s tým dennodenym kukanim ho telefónov a notebookov a budú viac hlupejšie.

Peter píše:

paN premier nerobte zo mna a ostatnych deti rukojemnikov a beriete nam pravo na vzdelanie

Iva píše:

Dobrý deň, otvorme opäť školy, čím skôr tým lepšie. Čím neskôr tým horšie.

Jana píše:

Pán premiér, učím prvákov, som jedna z tých aktívnych, veľmi namotivovaných a pozitívnych učitelov. Robim všetko preto, aby sme fungovali na 100%. Denne mám online hodiny s deťmi , osobná komunikácia po vyucku, videohovory po večeroch s rodičmi, aby som im čo najviac pomohla v tomto “pekle”. Záleží mi na mojich 21 prvákoch tak,že moje 3 malé deti sú už 3 týždne úplne mimo mojej pozornosti a poviem Vám, ak prváci nenastúpia okamžite!!!!!! do školy, môžeme zopakovať ročník! V septembri sme doháňali zameškanu predškolskú, a keď sme sa konečne rozbehli, opäť ostali doma. Situácia je kritická! A nielen v nemocniciach! Konajte!

Martina píše:

Dobrý podvečer P.Premier.Nám záleží na vzdelaní naších detí a hlavne na ích budúcnosti.Aj naším deťom samotným záleží na ívh budúcnosti a preto chceme aby už mohli nastúpiť do škôl a plne sa venovať štúdiu až môžu v živote dosiahnúť viac a aby nám potom nemuseli za prácou utekať do zahraničia,ale aby sme mali z ních dobrích a šikovných študentov tu u nás na Slovensku.S pozdravom Vám prajem pekný zvišok večera.Martina Dolinajová.Záleží to aj na nás.Pán premier ak sa neurazýte poviem Vám táto pandémia je iba zmutovaná chrípka.Bolo to všetko spôsobené iba preto,lebo sme sa už trocha vzliechali a takzvane vstaviali na vlastné nohy.Potrebovali iba našu ekonomiku trocha otriasť.Samozrejme mi ako vždy sme sa toho chitili a išlo to snami dolu vodou.Je na tom možnä niečo pravdy,ale viac to zasahuje staršie generácie a ľudí s oslabenou imunitou.No očkovanie by nám ešte viac ublížilo ako pomohlo,lebo očkovacia látka je takzvaný zmutovaný výrus.To nemá žiadné obrannè látky a ani žiadné antyimúnné látky.Práve skvôr by i dokonca zdravého človeka mohla zabyť.Ďakujem za váš čas a prajem pekný zvyšok večera.

Peter píše:

Pozdravujem Vás. Chcem Vám vyjadriť svoju podporu. Buďte zdravý a silný. Nás potrebujú predovšetkým naši doma - p. manželka a deti. Hlúpi a obmedzení ľudia si nezaslúžia našu energiu, aby sme pri tom škodili sebe. A držím palce v boji proti korupcii.